Historie obcí a přilehlého okolí

Fichtl show 2008

V sobotu 13. září se ve Stružnici na hřišti za nádherného počasí uskutečnila zřejmě nejzajímavější akce letošního léta. 1. ročník “Moto fichtl show”.
Celou akci zorganizoval Josef Marvan, který za vydatné pomoci svých kamarádů a jejich manželek akci řídil. Celým dnem provázel hudbou i slovem DJ Obelix.
Moto fichtl show začala prezentací na hřišti, kde se přihlásilo 40 fichtlů z celého okolí. Program pokračoval spanilou jízdou a celá kolona nádherných strojů projela přes Jezvé a Stružnici a končila na hřišti. Potom následovali různé soutěže, které k setkání motorkářů patří, jako jízdy zručnosti, sprint na 200m, namotávání lana motorkou, hod motorem a závěrečný cross.
Po celkovém součtu bodů ze všech soutěží se na stupních vítězů umístili na 1. místě domácí Karel Zadražil, na 2. místě Lukáš Kos z Doks a na 3. místě Filip Ptáček ze Stružnice. Smolařem dne byl vyhlášen Rudolf Bílek ze Stružnice, kterého zradila technika po několika metrech. Setkání bylo zakončeno taneční zábavou a ohňostrojem.
Celý den se bylo na co dívat, takže se už nyní můžeme těšit a připravovat na další ročník.

Video ze Fichtl Show 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SPONZOŘI MOTO FICHTL SHOW 2008

Bazar Jirsa, Kovobazar Jezvé, Milan Kubiš, Stavebniny Hájek, Smíšenka Jezvé, Potraviny Stružnice, Libor Širlo, Sauer Žandov, Potraviny Andy p. Pavlíčková, Simona a Zdeněk Blažkovi, Jiří Zavadil , Václav Šíma, Ponyx s.r.o., MIDA Game s.r.o., Dino servis a Obecní úřad Stružnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..