Historie obcí a přilehlého okolí

Fichtl show 2009

Aktuality_fichtl10_01

V sobotu 22. srpna se na hřišti ve Stružnici uskutečnilo druhé setkání příznivců Fichtlů ze Stružnice a okolních obcí. Celý den organizoval Fichtl Team Stružnice pod taktovkou Josefa Marvana a Karla Zadražila. Hudbou a slovem provázel DJ Obelix.

Setkání začalo v 9 hodin přejímkou strojů a pokračovalo spanilou jízdou po okolních obcích. Celá spanilá jízda byla dlouhá asi 31 Km a po celé trase se setkala s velkým zájmem diváků. Po příjezdu na hřiště ve Stružnici se uskutečnilo několik motorkářských klání jako např. jízda zručnosti, hod motorem, navíjení lana, sprint a závěrečný kros.

Video z akce 

Kdo v jednotlivých soutěžích vyhrál není vůbec důležité – kdo to chce vědět, může se zde podívat na krátký dokument, který byl po celý den natáčen a focen. Kdo by měl zájem o delší dokument na DVD musí se obrátit na Fichtl Team.

Celý den proběhl bez nejmenších problémů – počasí nádherné, párky teplé, pivo studené a ceny věcné 🙂 Myslím si, že se nikdo nenudil – ani diváci ani jezdci, že se všichni dobře pobavili a ti co nejeli, tak už dneska shání Fichtla taky 🙂

Tady máte ještě několik fotek ode mě a Mirka Zavadila

Aktuality_fichtl09_02 Aktuality_fichtl09_03 Aktuality_fichtl09_04 Aktuality_fichtl09_05 Aktuality_fichtl09_06 Aktuality_fichtl09_07 Aktuality_fichtl09_08 Aktuality_fichtl09_09 Aktuality_fichtl09_10 Aktuality_fichtl09_11 Aktuality_fichtl09_12 Aktuality_fichtl09_17 Aktuality_fichtl09_18 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..