Historie obcí a přilehlého okolí

Setkání s důchodci 2008

Komise pro občanské záležitosti a občanský výbor ZO Stružnice uspořádali předvánoční posezení zastupitelů obce s důchodci. Setkání se uskutečnilo 13.12.2008 v budově bývalé samoobsluhy ve Stružnici.
Po přivítání všech zúčastněných starostou obce ing. Mečířem vystoupili s programem žáci základní školy. Poté následovalo vystoupení skupiny DUO SONET pana Adamce a promítání fotografií ze stránek www.struznice-jezve.cz . Poprvé byly veřejnosti představeny kroje, které nechala obec zhotovit pro různé obecní slavnosti. Na tyto kroje poskytl grant Liberecký kraj ve výši 50%.
Celé setkání bylo velmi dobře připravené a všem se moc líbilo. Ti, kteří se ho nezúčastnili mohou jen litovat a těšit se na další setkání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Aktuality_ruzne_setkani08_03 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Aktuality_ruzne_setkani08_05 Aktuality_ruzne_setkani08_06 Aktuality_ruzne_setkani08_07 Aktuality_ruzne_setkani08_08 Aktuality_ruzne_setkani08_09 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Aktuality_ruzne_setkani08_11

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..